Позитивне ставлення до вивчення іноземних мов

Важливу роль у процесі вивчення іноземних мов відіграє насамперед позитивне ставлення студентів до мови, яка вивчається. Його формування в основному залежить від викладача та його прагнення виховати в учнів любов до мови.

Одним з найкращих методів, які можуть використовувати викладачі англійської, німецької, польської, китайської та інших іноземних мов, є залучення студентів до святкування урочистих дат, притаманних культурам окремих країн, мови яких вивчаються, а також свят, популярних серед людей не тільки в різних країнах, але й на усіх континентах світу.

Серед численних заходів, які проводять зі своїми студентами викладачі «Перших Київських курсів іноземних мов», далеко не останнє місце займає святкування дня святого Валентина, яке є прекрасною нагодою посприяти формуванню в студентів любові до вивчення чеської, італійської, іспанської, французької чи будь-якої іншої іноземної мови.

Саме з нагоди дня всіх закоханих, яке відзначається 14 лютого, на «Перших Київських курсах іноземних мов» впродовж тижня, починаючи з 12 і до 16 лютого, студенти мали можливість зануритись в атмосферу любові до своїх одногрупників, друзів, рідних і до іноземних мов, які вони вивчають, теж. Викладачі проводили для своїх учнів тематичні заняття та заходи, на яких окрім вивчення відповідного вокабуляру та ознайомлення з історією виникнення, еволюцією, традиціями та особливостями святкування дня святого Валентина в різних країнах світу, студенти також брали участь в дидактичних розвагах і навіть виготовляли власними руками тематичні сувеніри для своїх рідних і друзів.

Варто зазначити, що не тільки учні середніх та старших класів були залучені до святкувань. Навіть найменші студенти «Перших Київських курсів іноземних мов», віком від 4 років, познайомились з цим неймовірно позитивним святом, яке крім того, що демонструє дітям важливість любові і доброти в нашому житті, також виховує у них позитивне ставлення до іноземної мови, яку вони вивчають. Виховуючи у своїх учнів любов до іноземних мов ще з раннього віку, що досягається за допомогою участі дітей в різноманітних заходах і святкуваннях, вчитель англійської, німецької чи іншої іноземної мови, робить свого роду депозит, який пізніше, уже в більш зрілому віці, на фоні сформованого позитивного ставлення до вивчення іноземних мов, посприяє усвідомленому, самостійному прагненню дитини якомога краще опанувати іноземну мову, яка вивчається, завдяки чому їх результати та досягнення у володінні французькою чи польською, китайською чи англійською мовою будуть значно кращими, а знання стійкішими.

м. Івано-Франківськ