Подорож у казку

Подорожей забагато не буває! Особливо якщо нарешті настав теплий травень, а ще й зібралася весела компанія. На травневі вихідні Перші Київські Курси Іноземних Мов відкрили для себе аж дві країни: Францію і Чехію, відвідали їх історичні пам’ятки, милувалися природою і здійснили казкову дитячу мрію.

Захоплива мандрівка розпочалася у Празі, столиці Чехії, старовинному місті з неймовірною архітектурою. Пішохідна екскурсія – найкращий спосіб все роздивитися зблизька і наслухатися від екскурсовода цікавих легенд. І, звісно, зробити багато фотографій на згадку! Бо ж у Празі є на що подивитися: готичний Костел Божої Матері перед Тином на Старомєстській площі у самому серці історичного Старого Міста; Астрономічний годинник, який крім часу доби показує астрономічну інформацію (положення Сонця, Місяця, зодіакальних сузір’їв), встановлений ще в 1410 році, він зараз є однією з головних туристичних принад Праги; Карлів Міст, найстаріший міст через річку Влтаву, а також популярна локація для зйомок фільмів, зокрема «Місія нездійсненна» і «Три ікси»; а ще живописні Золота вулиця, Вацлавська площа, Карлова вулиця, маленькі сувенірні крамнички… А студенти, які на Перших Київських Курсах Іноземних Мов вивчають чеську, мали прекрасну можливість застосувати свої знання на практиці.

Після тривалого переїзду через територію Німеччини і Франції – нарешті Париж! Місто, яке неодмінно асоціюється з романтикою, високою модою, вишуканістю… Знайомство із столицею Франції розпочалося з оглядової екскурсії визначними місцями: Тріумфальна арка, символ військової слави Наполеона; вулиця Єлисейські Поля, яку французи називають «найкрасивішою у світі», де знайходяться найшикарніші магазини і проходить останній етап велогонки Тур де Франс; велична і розкішна Гранд-опера. І, звісно, «візитна картка» Франції, Ейфелева вежа, з якої вдень весь Париж видно, як на долоні, а ввечері перехоплює подих від мерехтіння її вогників.

А наступного дня всі поринули у казкове безтурботне дитинство – Діснейленд! «Усім, хто завітав до цього щасливого місця – ласкаво просимо!» Паризький Діснейленд розташований за 32 км від столиці і займає площу в 2230 га – приблизно 1/5 території Парижа. Цікаво, що кожного року Діснейленд відвідує приблизно вдвічі більше туристів, ніж Лувр чи навіть Ейфелеву вежу. Втім, це не дивно, оскільки там аж очі розбігаються від різноманітних атракціонів, розваг, барвистих костюмів і ласощів.

Ця чарівна подорож вкотре підтвердила, що в кожній людині, незалежно від віку чи статусу, завжди живе грайлива весела дитина.