Онлайн тестування

Перші Київські Курси іноземних мов святкують двадцятиріччя!

2019  рік  – надзвичайно важливий для Перших Київських Курсів, адже цього року нам 20! Перші Київські курси іноземних мов почали свою роботу в березні 1999 року. За цей час декілька тисяч студентів закінчили повний курс навчання, отримали сертифікати і нагоду успішно застосувати свої знання як в Україні, так і за кордоном. Ми професійно зростаємо та розвиваємось! Відкриваємо нові навчальні центри на території міста, аби нашим студентам було зручно відвідувати заняття. Організовуємо різні тематичні вечірки, інтелектуальні батли, -відео та -розмовні клуби. Щосуботи ми занурюємося в мистецтво, творимо та надихаємо інших на різноманітних майстер класах із Наталією Шаровою та Митецькій студії із Сергієм Боднарем!
Отже ми розпочинаємо святкування двадцятиріччя! Попереду багато сюрпризів та приємностей! З цієї нагоди оголошуємо для наших студентів конкурс малюнку, що триватиме до 16 травня 2019. Умови акції: Вам необхідно підписатися до наших сторінок у соцмережах, надіслати Ваш малюнок на адресу kursymov.kp@gmail.com, вподобати пост у Facebook або відмітити у Instagram.
16 травня на Вас чекає цікава святкова програма, щорічний травневий квест, виставка шедеврів від наших митців та приємні сюрпризи від Перших Київських курсів! Місце зустрічі: центральна площа міського парку Героїв Євромайдану. Дата проведення: 16 травня 2019 року. Час: 16:00. Зробіть наступний крок до успіху разом з Першими Курсами!
Ми – освітня компанія, яка націлена саме на результат. Ми відповідально ставимося до своєї роботи та вимагаємо повної віддачі від учня. Тому гарантуємо максимальний результат!
Відмінною рисою наших курсів є унікальна методика, яка в совокупності з високою професійністю викладання, умовами та атмосферою, дозволяє отримати якісний результат!
Ми володіємо знанням, і даємо можливість нашим студентам запалити від нього їх
“вогники”!
Перші Київські курси – це своєрідна майстерня, де формується думка підростаючого
покоління.
З нами у майбутнє!