Опра Інгліш

Той, хто ще не знає того, що медіа відіграє не останню роль у вивченні іноземної мови, мабуть, живе на Місяці. Адже, земляни давно вже чули про чарівні методи вивчення форінскіх шляхом перегляду фільмів, підкастів, вистав, прослуховуванням радіо і т.п. Кожне з перерахованого вище має місце бути. Наприклад, Перші Київські курси іноземних мов нагадують, що перегляд фільмів, при правильному підході, збільшує можливість розширити словниковий запас, зрозуміти в яких ситуаціях треба використовувати те чи інше слово, розвиває здатність розуміти і розпізнавати швидку мову. Це – дійсно важливо, так як ми вивчаємо іноземну мову не тільки для того, щоб хворобу Альцгеймера не підхопити, а, як правило, щоб користуватися мовою як засобом комунікації і в бізнес сфері. У калейдоскопі наданих на сьогоднішній день ресурсів для вивчення мов існує результативний візерунок. Це те, що зовсім нещодавно вподобав глядач – реаліті-шоу і ток-шоу. Сьогодні саме вони на екранах телевізорів користуються величезною популярністю. Це не тільки відмінний спосіб втекти від реальності, розслабитися і відпочити, а й прекрасна можливість покращити свою англійську. Більшість популярних шоу походять саме із зарубіжних земель. Там вони вперше дебютували і набрали величезну популярність. Подивитися подібні шоу на мові оригіналу, без дублювання і хибного перекладу – ось воно справжнє щастя для тих, хто вивчає іноземну мову. Перші Київські курси іноземних мов пропонують подивитися в методичну телепрограму популярних «ones» і вибрати чому більше радіє око.

“America’s got talent” – шоу талантів, в якому виступають люди, котрі володіють певними здібностями та вміють робити те, що не можуть інші. Іноді це так, але бувають і кумедні виключення. Беруть участь люди з різних штатів. Це дозволяє почути специфічний акцент і вимову.
“The Voice” – шоу для фанів музики, сюди також можна віднести “The X Factor”. У подібних програмах існує можливість вибору версії англомовних країни, як Великобританія, США або Австралія.

“The biggest loser” – шоу, де перемагає той, хто втратив найбільше ваги. Уподобають глядачі, які зацікавленні правильним харчуванням і здоровим способом життя.

“Top Gear” – передача для тих, хто обожнює автомобілі і цінує британський гумор.

“Ophra Winfrey Show” – простір обговорення скандалів, нескінченних дискусій і шанс почути саму Опру, яка уособлює позитив, тепло, емпатію і непідробні емоції.”The Apprentice” призначений для серйозної публіки, яка потребує бізнес-лексику. Творцем цього проекту є сам 45-й президент США Дональд Трамп. Суть цього реаліті-шоу у виконанні бізнес завдань однією командою, де найслабший вибуває, а найсильніший перемагає та отримує роботу на керівній посаді Trump Organization.

Тепер можна сміливо брати в руки пульт і натискати на потрібну кнопку. Перші Київські курси іноземних мов бажають приємного перегляду!

 

Сахнюк Яна Олександрівна
викладач англійської мови