Навіщо вчити іноземні мови жінкам: важливість хобі та поради з вибору мови

Вивчення іноземної мови в школі було обов’язком, а в житті дорослої людини воно може стати цікавим, захоплюючим і дуже корисним захопленням!
Сьогодні всі без винятку свідчить про важливість вивчення іноземних мов. Вільне володіння іноземною відкриває широкі перспективи в отриманні престижної вищої освіти, здобуття гідного місця роботи і запаморочливого зльоту по кар’єрних сходах. Всі ми прекрасно це розуміємо, тому одним з професійних якостей ділової жінки стало досконале знання як мінімум, англійської мови.
Вивчення нової мови — корисне хобі
В гонитві за кар’єрою ми стали забувати, що сам процес навчання дуже цікавий, і мотивація до вивчення іноземної мови в цьому випадку зовсім не має значення! Згадаймо хоча б 18-19 століття, коли серед дівчат з хороших сімей модним було вивчення французької, потім – німецької. Просто для того, щоб мати можливість читати в оригіналі літературні твори світових класиків або виглядати достойно перед іноземними гостями.
Незважаючи на те, що сучасний прогрес зробив крок ой як далеко, мало що змінилося. Мета вивчення іноземної мови все та ж – розширення кругозору та отримання інформації не интерпретированной, від першоджерела. До того ж, знання за плечима не носити, невідомо, як складеться життя у майбутньому. Можливо, захоплення може трансформуватися у вельми прибуткове професійне заняття.
Вибираючи вивчення мови в якості хобі, необхідно розуміти, що займатися їм доведеться серйозно, витрачаючи час, зусилля і фінанси. Відмінно, якщо поштовхом у даному випадку буде не тільки усвідомлення важливості вивчення нових слів, але і щире бажання вчитися. Подібному хобі варто присвячувати кілька годин в день, інтенсивність занять залежить від того, які методи вивчення іноземних мов були обрані.
Яку іноземний мову обрати?
Досить складно визначитися і з вибором іноземної мови.
Англійську мову не знати сьогодні просто не можна. По суті, її буде достатньо, щоб вільно спілкуватися з людьми по всьому світу і в будь-який спосіб: особисто, поштою або в Інтернеті. Ми ретельно вивчаємо англійську починаючи з дитячого садка. Здавалося б, цієї бази знань повинно бути цілком достатньо. Але специфіка вивчення будь-якої мови, іноземної або рідної, в тому, що вивчити все неможливо.
Вдосконалення словникового запасу, навичок читання, усної та письмової мови не знає кордонів.
Французька, італійська та іспанська мови входять до п’ятірки найкрасивіших мов світу. На них говорить Європа. Величезна кількість творів класичної та історичної літератури цих країн здатне збагатити внутрішній світ. Варто згадати, що чоловіки вважають дівчину, що розмовляє французькою або іспанською, неймовірно сексуальною.
Німецька мова була другою за популярністю після англійської аж до кінця минулого століття і трохи здала
свої позиції в останні десятиліття. Плюси вивчення іноземних мов Євросоюзу в тому, що воно дає можливість подорожувати по-новому, повністю занурившись в самобутність народу країни, яку ми відвідуємо.

Китайський, японський, фарсі та інші східні мови екзотичні і ще не занадто звичні слов’янському вуху. Тим не менш, популярність їх зростає. З року в рік філологічні вузи набирають все більше груп студентів, для яких ці напрямки є основними. Групи з вивчення китайської або японської вже не рідкість і на лінгвістичних
курсах. Подібне можна сказати про турецьку та арабську.
Найефективніші способи навчання.
Для того щоб вивчати іноземну як захоплення, можна піти декількома шляхами:

 • Самостійне вивчення.Сьогодні у продажу є різноманітні посібники для самостійного вивчення іноземних мов, самовчителі, інша
  навчальна та методична література. Крім того, в Інтернеті можна знайти величезну кількість відеоуроків, в
  тому числі і з носіями мови. Але подібний спосіб вимагає самодисципліни і посидючості. До того ж, нікому
  вчасно вказати на допущені помилки і допомогти виправити їх.
 • Багато воліють замовляти дистанційний освітній курс. У цьому випадку, для успішного вивчення
  незнайомих слів і граматики знову ж важливо вміння самоорганізовуватися.
  Здається, що найняти викладача було б найбільш зручним і ефективним способом вивчення іноземної
  мови. В якійсь мірі це так. Вчитель приходить додому у зручний час, урок триватиме стільки, скільки
  необхідно саме в даному випадку, — все індивідуально. Але по-справжньому кваліфікований і досвідчений
  репетитор, обізнана в сучасних методах вивчення іноземних мов, — задоволення не з дешевих.
 • Відвідування лінгвістичних курсів обійдеться не так дорого. До того ж, по їх закінченню буде виданий
  відповідний документ і, що важливо, відкриється можливість здати один з міжнародних іспитів і
  продовжити навчання за кордоном.

У сучасному світі володіння іноземною мовою – одна з складових жіночої незалежності. Глибокі знання іноземної та методики його викладання в будь-який момент можуть стати джерелом доходів. Домогосподарка, якій набридла щоденна рутина, або мама в декреті завжди можуть мати власні гроші, працюючи віддалено перекладачем в шлюбному агентстві, наприклад. Або, додаткові вливання в сімейний бюджет можна зробити, навчаючи іноземної дітей.