Мовний табір у Ворохті!
UA

Літній відпочинок в Карпатах відкриє вам казкову красу гірських вершин. Стародавні смереки, чисті гірські річки, прозорі озера, вируючі водоспади – все це є в одному куточку під назвою Карпати.

Для дітей від 9 до 15 років з 06.07.2015 по 26.07.2015 р. та з 27.07.2015 по 09.08.2015 р. в селищі міського типу Ворохта, що розташоване у верхів'ї ріки Прут на північних схилах лісистих Карпат на висоті 850 м над рівнем моря працював літній мовний табір "Лісовий патруль"

Літній мовний табір разом з нами – це чудова можливість для наших дітей змінити своє ставлення до вивчення іноземних мов. Ніяких нудних уроків і домашніх завдань, але разом з тим інтенсивна структурована комунікативна програма спілкування англійською та китайською мовами. Усі культурно-масові заходи в таборі спрямовано на вироблення мовленнєвих умінь і навичок дітей з іноземних мов, формування у дітей полікультурного світогляду.

Програма табору складається з двох основних напрямків:

SMART:

* вивчення китайської мови (1 година в день)

* вивчення англійської мови ( 1 година в день)

* майстер класи hand made виробів, інтелектуальні квести, розвиваючі ігри.

 

ACTIVE:

* екстрім парк, скелелазіння, zip line – спуск на канатній дорозі над лісом і горами, футбол, волейбол, баскетбол, теніс, бадмінтон, плавання в басейні, похід на полонину, тематичні вечірки і ще багато цікавого ...

Не втратьте унікальної нагоди оздоровитись та підвищити свій рівень володіння іноземними мовами наступного року! 

 Мовний табір у Ворохті!
 Мовний табір у Ворохті!
 Мовний табір у Ворохті!