Онлайн тестування

Метод проектів

У вивченні іноземної мови важко переоцінити можливість самостійного набуття знань. Існує багато різних способів, якими можна цього досягти. Метод проектів представляє можливість самостійного набуття знань, незалежно від того чи є завдання індивідуальним або груповим. Можливість презентувати свій проект перед іншими студентами дозволяє розвивати монологічну мову і є додатковою мотивацією. Творча сторона цього метода і можливість обрати дійсно актуальну і хвилюючу тему сприяє відпрацюванню і запам’ятовуванню лексичного матеріалу.

Вибір тематики, сам процес організації і підготовки завдання повинні привести до того, що студент зможе виконати всі цілі і задачі, які ставить сам метод проектів. Етап підготовки проекта до презентації має бути захоплюючим, навчальним і відіграє не менш важливу роль, ніж підсумок проекту, сама презентація. Студент має опинитися у ситуації, де він точно знає де і як знайти необхідну інформацію, які є можливості її представити. Якщо студент не може обрати для себе спосіб презентації, то йому треба допомогти і показати можливі варіанти. Самим поширеним є презентація з використанням фото и відео матеріалів.

Весь процес має бути організованим і поділено на декілька етапів, на кожному з яких студент чітко розуміє, що від нього вимагається для підготовки проекта. Організувати обговорення кожної роботи не завжди є можливим, але кожна робота має бути прокоментована і відзначена увагою. Грамотно організований метод проектів дозволяє добитися позитивної та подяками. атмосфери серед студентів, відкриває шляхи до творчих можливостей і самовираження, що сприяє неусвідомленому вивченню іноземної мови. До того ж, це завжди веселий і пізнавальній процес, який обов’язково треба впроваджувати. Перші Київськи курси іноземних мов регулярно проводять проекти і заохочують студентів до успішного виконання призами

Скалдін Віктор Генадійович
Викладач англійської мови, м. Харків