Онлайн тестування

Майстер Класи

Що подарувати подрузі, коханій, мамі, бабусі до будь-якого свята?
Це питання ніколи не втратить своєї актуальності. В силу своїх нескінченно чистих і світлих почуттів кожен хоче подарувати щось справді особливе і саме те, що справді передасть ті незабутні емоції. Так, емоції… Саме вони найважливіші! Хочеться підкреслити: найкращий подарунок – це подарунок, зроблений своїми руками! Отже, створюйте самі, робіть щось своїми руками, вкладайте свої щирі почуття, і це справді стане тим незабутнім подарунком! Подарунки завжди приємно не тільки отримувати, але й дарувати. А якщо ви даруєте подарунок, зроблений своїми руками, то це вдвічі приємно.
Хто бажає отримати більше подарунків?
Хто гарно себе поводив увесь цей рік?
В кого найкращі та найталановитіші студенти в світі))) – В нас на Перших Київських курсах іноземних мов, звісно!!! Цього року саме в нас на Курсах проходять щомісячні майстер-класи з виготовлення маленьких шедеврів. Ми бажаємо усім здійснення бажань, яскравих святкувань, смачних частувань та багато-багато подарунків!!!!!
Ми Вас дуже любимо)))

Найщиріші слова подяки хочемо висловити нашій Майстрині, пані Наталі!!!
Найбільш терплячій та найталановитішій з усіх нам відомих)))
Та діткам, що не полінувалися та залишилися після занять, задля створення такої краси!!!

Та завітайте до нас на майстер-клас, що відбудеться вже найближчим часом, можете також записатися або взнати більш детальну інформацію за телефоном (067) 38-164-38!

До нових зустрічей …