Онлайн тестування

Лiтнiй табiр 2018, 1 змiна

Доброго дня усім! Літо вже пройшло, тому саме час нагадати, як проходив наш ЛІТНІЙ МОВНИЙ ТАБІР!!!

Цього року в 1 зміні ми, як справжні зірки, долали різноманітні перешкоди та виконували цікаві завдання всі разом однією командою! Наша секретна захована у парку баночка, прикрашена була нами власноруч зірками блискучими! Більше повідомити нажаль не можемо, бо це велика тайна ))) Ми створювали та прикрашали наш прапор, бо у справжньому таборі обов’язково має бути такий! День у літньому мовному таборі відкривався цікавими завданнями вуличками нашого старовинного міста! Щодня смачно пообідавши та перепочивши, ми рушали далі у пошуках пригод!

Відомо, що найкраще інформація сприймається у грі, тому ми встигали і пограти, і поспівати, і гарно та результативно провести час! Знайомство – це завжди приємна справа, тому ми і знайомилися, однак вже китайською)

Відвідали мальовниче місце з чистим повітрям, яке вважається історичним надбанням краю – водоспад, який знаходиться в ландшафтному парку невеликого поселення Маліївці. Власноруч готувати їжу виявилось легко та весело, а головне – смачно! А досліджувати історичні місця було навіть трішки футуристично!

Наша справжня команда чемпіонів і в парк разом ходила, і в кіно на новий фільм гуртом крокувала! Екскурсію Старим містом не зважаючи на погодні умови з задоволенням відвідала! Окремі слова подяки нашому гіду – Максиму Васильовичу за цікаві та пізнавальні історії!

Яскраві будні, активні кемпери, креативні тренери! Нажаль, дуже швидко пробіг час, підійшла до кінця перша зміна нашого English Summer Camp! І червона доріжка з алеєю «Слави» вже чекали на наших ЗІРОЧОК для закриття першої зміни табору! Але ми готові були вже й до нових зустрічей у другій зміні вже з наступного понеділка, 18 червня. Вітаємо першу зміну з феєричним завершенням!