Лайфхаки для вивчення іноземної мови

Вивчення іноземної мови не обмежується відвідинами занять на курсах. Ви можете використовувати і інші методи покращення своїх знань. Існують шляхи покращення Ваших навичок читання та спілкування, які Ви можете застосовувати самостійно – навіть якщо Ви не маєте нікого з ким фізично можна було б практикувати вже отриманні знання на курсах. Давайте розглянемо найцікавіші лайфхаки для вивчення іноземної мови.

  1. Розвісьте стікери з новими словами по всьому дому.

Проте це можуть бути не тільки слова та фрази. Напишіть граматичні формули з прикладами їх вживання. розмістіть стікери в тих місцях ,де ви найчастіше перебуваєте. Для жінок актуальним місцем буде звісно кухня та шафа з одягом. Готуючи смачну вечерю для своєї сімї , Ви підсвідомо вивчаєте нову лексику . А ще якщо ви вголос читаєте і пробуєте скласти ці фрази в речення чи ситуативні діалоги – Ви вже на шляху до успіху.

2. Почніть писати свій блог.

Написання власного блогу  – це простий спосіб покращити Ваші навички письма. Якщо Ви людина непублічна , спробуйте завести особистий щоденник. Діліться своїми щоденними подіми,враженнями, сподіваннями  та планами.

3. Знайдіть друга по переписці в соціальних мережах.

Можливо спочатку Вам буде важко листуватися . Та ще й як складно формулювати свої думки іноземною мовою! Але все ж почніть. І це вже буде першим кроком до активного спілкування.

4. Змініть настройки телефону .

Смартфоном Ви користуєтесь щодня . А тепер уявіть , що всі настройки на Вашому телефоні є іноземною мовою, яку ви вивчаєте. Ви бачите їх частіше ніж читаєте газети чи рекламу на сіті-лайтах. І ось Ви вже невимушено запам’ятовуєте нову лексику пов’язану з щоденними функціями.

5. Приєднайтесь до іноземних спільнот у Ваших соціальних мережах.

Зізнайтесь, Ви часто переглядаєте стрічку новин у соціальних мережах. А якщо більшість спільнот публікують статті мовою, яку Ви вивчаєте , Ви автоматично звикаєте до розуміння загального змісту новин та публікацій.

6. Подумки фантазуйте про свої плани іноземною мовою.

Як не дивно, якщо Ви намагаєтесь будувати речення іноземною просто прогулюючись вулицями міста чи поспішаючи на роботу (подумки звісно, Ви ж не хочете ,здатися диваком ) Ви позбуваєтеся страху спілкування.

7. І основне – прикладайте зусилля. Все в Ваших руках. А Перші Київські Курси Іноземних Мов вам в цьому допоможуть!

Оксана Вацик
м. Коломия