Іноземна для дошкільнят – «чи не буде це перенавантаженням?»

Як швидко плине час… Здавалось, лише вчора Ви забирали своє немовля з пологового будинку, а сьогодні він уже пішов до дитячого садка. І, звичайно ж, як і всі люблячі батьки, Ви бажаєте дати своєму чаду усе якнайкраще: кращий садок, кращий гурток з танців чи футболу тощо… Ну і як же тут обійтись без вивчення іноземної мови, адже саме у дошкільному віці, ваша дитина немов губка вбирає в себе інформацію. «Та чи не буде це для неї перенавантаженням?… Чи я не позбавляю її дитинства?» – подумаєте Ви. І саме тут, ми можемо Вас запевнити, що завдяки «Першим Київським курсам іноземних мов», вивчення мови для вашої дитини проходитиме зовсім без стресу та навантаження.

Наші викладачі професійно та з любов’ю, з використанням сучасних технологій освіти, різноманітних методик, інтерактивних завдань допоможуть вашій дитині, з задоволенням,  поринути у вивчення іноземної мови. Одним із таких методів є метод TPR (Total Physical Response) – метод повного фізичного реагування. Найбільш доцільним є використання цього методу під час роботи з діткам дошкільного та молодшого шкільного віку. Метод Total Physical Response для вивчення іноземної мови, був запропонований і описаний американським психологом Джеймсом Ашером в 70х роках. В його основі лежить теорія роботи лівої та правої півкулі головного мозку. Справа в тому, що ліва півкуля нашого мозку, в основному відповідає за абстрактно-логічне мислення та мовлення, а права – за образне мислення (творчість, фантазію, інтуїцію). У всіх маленьких дітей більш розвинене образне мислення, та в процесі навчання, коли діти дорослішають, починають читати, вивчати правила, теореми починає активно формуватись абстрактно-логічне мислення. Тому на заняттях з маленькими дітьми ми, як зазвичай,  використовуємо і фізичну активність: різноманітні ігри, пісні, під час яких показуємо відповідні рухи, наприклад, усім відома англійська пісня «Head, shoulders, knees and toes…». Такі тексти слугують і розминкою і наглядним матеріалом, до того ж не потребують перекладу. Дітки з радістю повторюють рухи і, таким чином, швидше засвоюють матеріал.

Отже, не потрібно вагатись, адже час так швидко летить. Викладачі «Перших Київських курсів іноземних мов» завжди раді працювати з дітками в дружній атмосфері, за принципом: викладач – друг. Чекаємо на Вас!

Автор А.В Цідик  м.Хмельницький