Онлайн тестування

Happy Halloween!!!

Happy Halloween!!! Таке привітання говорять в ці дні по всьому світу, що ж це означає? 31 жовтня весь світ святкує Хелловін, містичне свято яке дійшло і до нас. У IX столітті, коли християнство почало поширюватися на території Великої Британії, стародавні традиції змішалися з традиціями католицького свята – Днем всіх святих- All Hallows Even. Пізніше його стали називати Halloween, і в решті вийшов сучасний Halloween.
За давнім повір’ям, у цю ніч відкривалися двері в потойбічний світ, і мешканці пекла проникали на землю. Вночі розпалювали багаття і приносили жертви злим духом, щоб умилостивити їх. З часом змінювалися і традиції.
Сьогодні це свято має безліч веселих та захоплюючих традицій: одягати маскарадні костюми, від супер героїв до привидів та героїв казок, вирізати з гарбузів різноманітні страшні, або не дуже, обличчя, організовувати різноманітні ігри та вечірки. Діти ходять від дверей до дверей вигукуючи Treat or Trick !! – Частуй або Пошкодуєш!!
Це свято дає нам змогу дізнатися більше про традиції англомовних країн і тим самим дізнатися щось нове у вивчені англійської мови. Ось як Перші Київські Курси Іноземних Мов у Хмельницькому святкували Halloween.