Діти – білінгви

Чому так багато родин хочуть виховувати дитину білінгва? Що це? Нове віяння мови? Сучасна потреба? Чи забаганки батьків , які хочуть виділитися в суспільстві?

Давайте поміркуємо , чи варто Вам заохочувати власну дитину до вивчення іноземної мови на рівні носія цієї мови? У нашому надзвичайно глобалізованому світі батьки розуміють , що знання кількох мов безумовно буде перевагою для дитини,- пояснює Ненсі Родс , директор з вивчення іноземної мови у Центрі прикладної лінгвістики, Вашингтон , округ Колумбія. Ось тому батьки починають залучати дітей до вивчення іноземної мови ще в дошкільному віці. Дослідження показали , що білінгви більш креативні у своєму мисленні , ніж ті, що розмовляють однією мовою. А також по мірі дорослішання , функції мозку можуть покращуватися.

Найкращий варіант для виховання білінгва – це звісно коли поряд з нею знаходиться хтось , хто вільно розмовляє цією мовою, а найоптимальніший період для засвоєння іноземної мови дитиною- це момент , коли дитина пізнає свою власну мову. Тож чому ж Ви чекаєте? Не втрачайте дорогоцінний час!

Ось декілька порад для Вас.

  1. Починайте вже сьогодні. Не відкладайте на потім . Бо діти ростуть швидко і Ви можете втратити цей шанс.
  2. Створіть невимушену атмосферу для навчання у формі гри чи цікавої забави. Якщо Ви бажаєте отримати кращі результати , то запишіть дитину в дитячий навчально-розважальний центр , де вона буде навчатися з іншими дітками. Наприклад в Центр дошкільного навчання Школярик. Адже навчатися в веселій компанії однолітків значно цікавіше.
  3. Вчіть одне слово за один раз.
  4. Нехай ваші очікування будуть реальними. Не очікуйте , що ваша дитина одразу заговорить іноземною мовою після декількох занять. Це тривалий процес.
  5. Не варто недооцінювати успіхи малюка. Хваліть Вашого маленького розумника! Заохочуйте дитину вчитись далі .
  6. Паралельно вивчайте дану іноземну мову самі. Звісно , в ідеалі , Вам доведеться відвідувати курси іноземних мов. І саме в цьому Перші Київські Курси Іноземних мов Вам допоможуть.
  7. І головне – покажіть дитині , що Ви теж стараєтесь, Ви працюєте над своїми результатами.