Онлайн тестування

День Святого Валентина

Для наших найактивніших студентів підліткового рівня ми з радістю створили невелике свято, відсвяткувавши День Усіх Закоханих в боулінгу “Гала” готелю!!!
В запеклій та азартній боротьбі наші дівчата обіграли хлопців в боулінг, але джентльмени були не проти поступитися титулом переможців))) Після цього зіграли в нічию, виконуючи вимоги наших веселих та кмітливих викладачів!

Одним з конкурсів було завдання: розповісти про історію кохання відомої пари. Використовуючи вирази про кохання, що перед цим були підібрані кожною з команд під час складання пазлів-сердечок, описати їхню історію з самого початку!!!

Так як цього року Св. Валентин приїхав на білому коні до нашого міста, то декілька конкурсів ми вирішили провести на вулиці та насолодитися білим пухнастим снігом)))

Цікаво нам завжди зіграти в цю гру, проявити свої акторські данні та виявити знання, отримані як на заняттях, так і в реальному житті! А Ви любите грати в miming чи ”Крокодила”? Тема про кохання виявилася залегкою для наших підлітків))) Як виявилось, лексику до цього свята дуже легко показувати і вгадувати.)

Ми дуже вдячні нашим підліткам за активну участь у конкурсах)))
Раді тому, що можемо похизуватися у нашій хроніці такими відкритими, незакомплексованими та позитивними молодими людьми!!!!!