Дельфiнарiй “Оскар” в м. Трускавець

На цікаву пропозицію поїздки до дельфінарію, яку організували “Перші Київські курси іноземних мов”, відгукнулася велика кількість як дітей так і дорослих. Бажаючих було близько 100 чоловік.

12 березня 2016 року “Перші Київські курси іноземних мов”  та дошкільний навчальний центр “Школярик” відвідали єдиний у Західній Україні розважальний комплекс – дельфінарій “Оскар” у місті Трускавець.

Всім дуже кортіло побачити і показати своїм дітям дружню команду морських артистів, в якій працюють шість бешкетних дельфінів і два веселих морських котики.

Адже дельфіни – добрі, пустотливі і красиві ссавці з сімейства китоподібних. Під час шоу-програми вони подарували відвідувачам масу незабутніх вражень і море позитивних емоцій!

Гості дельфінарію прийняли участь в веселому аукціоні, де одна з юних студенток придбала картину, яку намалювали дельфіни, та після цього ці милі створіння возили її з сестричкою у човні.

Відвідування дельфінарію “Оскар” принесло нам незабутні враження, також згуртувало наш чи малий колектив “Перших Київських курсів іноземних мов” та дошкільного навчального центру “Школярик”.

Після закінчення вистави діти та дорослі мали можливість поспілкуватися з морськими тваринами, поплавати із ними в басейні та зробити фото на згадку.

Під час подорожі діти почерпнули багато інформації про визначні місця Львівщини та Прикарпаття, про лікувальні властивості Трускавецьких джерел та інші історичні відомості про місця, через які пролягав наш шлях.

Дорога здалася короткою завдяки веселим співам, розгадуванню загадок та вирішення дотепних логічних задач.