ЧОМУ АНГЛІЙСЬКУ ВАРТО ВИВЧАТИ НА КУРСАХ

Ви впораєтеся з обсягами

Опанувати мову швидко — нереально. Тут і оптимісти, і циніки заодно. В Оксфордському словнику 170 тисяч живих слів, не застарілих, а тих, які циркулюють в мові. Нейтів-спікер в спілкуванні використовує 8-10 тисяч у той час, як десь в світі тихенько схлипує нон-нейтів. Останньому (вам) крім вокабуляра доведеться освоїти граматику, оволодіти навичками читання, слухання і письма. На курсах всі ці знання ви будете отримувати маленькими порціями.

Ви не втратите мотивацію

«Завести» у своєму житті англійську — серйозний життєвий вибір і багато роботи попереду. Не витрачайте час на експерименти, вам потрібен хороший вчитель, хороша школа і сувора дисципліна.

Так швидше і системніше

Чому самостійно неефективно? Тому що пріоритет — системність. Так, є люди як Стів Кауфман, який заговорив 17 мовами. Але навіть у нього на вивчення бази йшло, як мінімум, півроку. У групі ж ви можете освоїти рівень за 4,5 місяці і побачити реальний результат після фінального тесту.

Як вичавити максимум з курсів і підручників

Чому не можна вчити швидко? Вся заковика в здібностях мозку, зокрема, пам’яті. Щоб ввести в ужиток спочатку 500, а потім 3000 базових слів, їх потрібно запам’ятати.
Ви собі дуже допоможете, якщо навчите мозок запам’ятовувати
Уявіть, що вам продиктували номер телефону: 7481520. Що ви робите, щоб не забути? Розбили на шматочки: 748-15-20. Зв’язали з чимось, що вже відомо: у брата номер теж починається на 748! Звичайно ж, записали. Звичайно ж, кілька разів подзвонили. Інформація запам’ятовується не тоді, коли падає в голову мертвим вантажем, а коли ви її обробляєте.

Опануйте найпростіші мнемотехніки:

придбайте паперовий словник, заглядайте в нього, щоб перевірити правопис, а не в інтернет — слово буде пов’язаним зі сторінкою і процесом;

полюбіть візуальні словники, щоб відпала потреба перекладу, малюйте пояснення самі;

складіть речення з новими словами, запишіть їх від руки;
підготуйте собі флеш-картки або наклейки, щоб повторювати слова в непередбачуваних комбінаціях;

вигадайте асоціації: choir (хор, вимовляється як “кваір”) – в квартирі не замовкав хор.

Дуже важливо, щоб все що ви вчите, стало «вашим». Хіба ви не по кісточках на руці перевіряєте 30 днів у місяці або 31? А чому б не закріпити за кожним пальцем слово? Або не уявити, що одне слово ви носите в кишені джинсів, а інше в портмоне? Або не поселити їх у будинку, де відомий кожен куточок.

Є студенти, які замальовують значення: наприклад, щоб запам’ятати sharp (гострий), дівчина зобразила акулу (shark) з гострими зубами. А є ті, хто римують. Ось, наприклад, реп з заримованими формами неправильних дієслів.
На перший погляд — енерговитратно. Але якщо англійський потрібен інтенсивний старт, налаштуйте себе, що всі ці прийоми повинні з’явитися у вашому арсеналі.

Як можна нашкодити успіху

1. Не намагайтеся вивчити все одразу. Вивчення англійської має бути дуже системним і точковим. Не можна просто взяти і вивчити все підряд. Якщо ви запишетеся на курси, у вас автоматично з’явиться наставник, який проведе вас через основні етапи та теми.

2. Англійська має стати головним пріоритетом.
Якщо англійська не є пріоритетною, то і немає сенсу нею займатися.

3. Важливо витримати тиск першого місяця
За негласним правилом, 3-х тижнів достатньо, щоб нова звичка закріпилася. Так, відвідуючи курси місяць, ви адаптуєтеся до навантаження і перебудуєте свій розклад. Важливо саме на початку звільнити час для англійської, щоб не відстати і не кинути. Ви самі відчуєте, як через місяць-півтора перевалили через гірку і здатні котитися вперед, приділяючи мови менше сил і ресурсів.

Запрошуємо усіх бажаючих вивчати іноземні мови разом із Першими Київськими курсами іноземних мов!!!
Записатись можна за телефоном (098) 669-16-09
за адресою м.Коломия бул. Л. Українки 69