Онлайн тестування

Cемiнар 2018

23 травня 2018 року Івано-Франківська філія Перших Київських курсів іноземних мов провела регіональний семінар на тему “English Camps”. В семінарі брали участь представники філій з Чернівців, Кам’янець-Подільського, Тернополя та Івано-Франківська. Загалом в семінарі взяло участь близько 40 викладачів.

Семінар складався з трьох частин. Перший тренінг провела Катерина Шляміна – методист видавництва National Geographic. Темою інтерактивного воркшопу було English Summer Camps. Applying Multiple Intelligences. Викладачі виконували різноманітні завдання, працювали в групах та отримували задоволення від великої кількості цікавих та веселих завдань. Катерина показала багато вправ, спрямованих на згуртування групи, які види діяльності застосовувати для того, щоб студенти легко та безтурботно познайомились один з одним та стали одним колективом на цілу зміну. Завдання виявились дуже цікавими і викладачі Перших Київських курсів неодмінно користуватимуться ними як в літній період, так і протягом навчального року.

Наступна частина проходила у формі демонстраційного уроку. Його показувала Анастасія Дорошенко – викладач Івано-Франківської філії Перших Київських курсів іноземних мов. Темою уроку було ESL Summer Camps as a Source of Language Inspiration. Вона показала, яким чином повинно виглядати заняття в таборі, як воно відрізняється від звичайного заняття та як зробити його цікавим, інформативним та не дуже обтяжуючим для студентів.

Після невеликої перерви, протягом якої викладачі обмінювались враженнями та обговорювали зміст виступів, слухачам було запропоновано інтерактивну лекцію від психолога, гештальт-терапевта, супервізора Наталії Мухітдінової на тему “Кого слухатимуть підлітки?” Викладачі із захопленням слухали професійні поради стосовно того, що робити, коли викладач відчуває що він вже не може приносити користь та ефективно працювати. І що взагалі робити, щоб привернути до себе увагу підлітків, як зацікавити їх навчанням взагалі та вивченням іноземних мов зокрема? Також вона висвітлила питання професійної деформації викладача, коли професійні якості та манера поведінки починають впливати на людські якості педагога і він втрачає людяність, перестає бути цікавою людиною. У викладачів виникло багато запитань по ходу лекції, на які вони отримали дуже змістовні та конкретні відповіді.

Наприкінці семінару учасники отримали сертифікати про їхню участь. Але найголовнішим та найважливішим була та інформація та ті знання, яких вони набули протягом цього дня.