Онлайн тестування

Brain Ring

Доброго дня усім, особливо шанувальникам інтелектуальних ігор))) Адже, сьогодні ми хочемо поділитися спогадами, як наші студенти спробували власні сили та випробували свої знання з теми “English-Speaking Countries”!!!
Ще з вересня групи усіх рівнів почали підготовку до цього змагання, вивчаючи якомога більше цікавих та неймовірних фактів про англомовні країни! Разом з своїми викладачами вони подорожували від однієї країни до іншої, перепливали один океан за іншим, знайомились з тваринами та рослинами символами цих країн)))
В грудні місяці 2017 року настав час розпочати великий турнір на найкраще знання “English-Speaking Countries”, провести цілу серію ігор Брейн Ринг на звання Чемпіону курсів!!!!!

Отак, крок за кроком, кожна команда прямувала до перемоги, не звертаючи уваги на невеликі похибки))) І проходила раунд за раундом, вражаючи своїми знаннями.

Думаємо, завжди приємно отримувати заслужені винагороди! Хочемо привітати чотири команди підліткового рівня груп з перемогою у першому турі змагань!!! Бажаємо їм наступних звитяг та чекаємо на зустріч з найрозумнішими студентами у супер-фіналі, який відбудеться між командами-переможцями після Нового року!!!)))

Чекайте на нові репортажі з місця проведення змагань!

Ваші Курси …