Онлайн тестування

Aнгло-мовнi країни

Англійська мова перебуває на другому місці за поширеністю у світі. ЇЇ обігнав лише мандаринський діалект китайської мови, і то лише тому, що за кількістю населення Китай перевершує всі держави світу. В різних державах у різних кінцях світу можна почути англійську мову. Велика частина з них – це англомовні країни.
А чи знаєте ви, які країни світу є англомовними? Напевно повний перелік назвати не зможете?! От і наші студенти, спантеличені цим питанням, провели велику пошукову роботу на тему “English-Speaking Countries”!!!
Передивляючись результати їх відео-проектів, у наших публікаціях в соцмережі facebook https://www.facebook.com/kursykp/ , ми з вами разом зможемо дізнатись багато цікавої та нової інформації, наприклад, в яких саме частинах світу англійська мова є де-юре або де-факто офіційною)))
Кожен з учасників конкурсу “English-Speaking Countries” має називати стільки фактів про ці країни, скільки йому років! Вибір країн для опису є вільним!

В грудні місяці за кількістю лайків до кожного викладеного роліку було визначено та оголошено переможців)))
Отже, переможцем у конкурсі “English-Speaking Countries” стала Сидорук Анна, студентка підліткового рівня, викладач Дихтяр Анна Ігорівна!!! https://www.facebook.com/kursykp/videos/537007333300851/

За свою плідну працю над проектом та за активність голосування її вболівальників Анна отримала приз – 2 місяці безкоштовного навчання на Перших Київських курсах іноземних мов! І декілька приємних сувенірів на згадку про цей день, ми сподіваємось, що цей день став пам’ятним для Ані та її команди))) Та бажаємо наступних перемог та звитяг в навчанні англійської мови!

Також ми привітали найактивнішу групу за найбільшу кількість відео, викладених у фейсбуці, а саме групу підліткового рівня АП 7/1 та іх викладача Павлуцьку Юлію Олександрівну. На всіх студентів цієї групи чекала винагорода – похід у кінотеатр “Дружба” на сеанс того фільму, який вони виберуть у зручний для них час.

https://www.facebook.com/kursykp/videos/535302843471300/

https://www.facebook.com/kursykp/videos/535312810136970/

https://www.facebook.com/kursykp/videos/536625520005699/

Дякуємо усім нашим студентам за активну участь в усіх наших проектах! До наступних конкурсів та перемог …