Активний відпочинок у Словаччині і Польщі

Українці ще остаточно й одностайно не визначилися чи радіти безвізовому режиму чи висловлювати невдоволення, але вже можна з упевненістю сказати, що для нас відкриваються нові можливості побачити світ. А хіба не це – основна мотивація для тих, хто вивчає іноземні мови?

І знову у пошуках нових незабутніх вражень Перші Київські Курси Іноземних Мов вирушили в подорож. За перший пункт призначення ми обрали Словаччину, мальовничу невеличку країну, що ділить з Україною її західний кордон. Словаччина має давню цікаву історію і пишається колосальним культурним спадком. Приваблюють туристів з усього світу архітектурні пам’ятки, замки, музеї, численні фестивалі, а ще – смачна національна кухня. Природа також обдарувала Словаччину мальовничими гірськими краєвидами. Втім, цього разу нас цікавило не це. Ми шукали активного відпочинку і аж ніяк не помилилися, обравши аквапарк Tatralandia.

Аквапарк знаходиться у містечку Ліптовський Мікулаш і є найбільшою розважальною зоною Польщі, Чехії і Словаччини. Але це лише початок переліку його переваг! Аквапарк працює цілий рік, а його винятковість полягає в тому, що басейни наповнені унікальними геотермальними мінеральними водами, які зустрічаються лише в цьому регіоні. А розгулятися тут нам було де! 11 басейнів з водометами і гідромасажем, підводна ілюмінація, плавальні доріжки із штучною протитечією для випробування витривалості. Дитячий басейн у піратському стилі із справжнім замком – те, що треба для маленьких непосид. А різноманітних гірок було так багато, що можна було задовольнити смаки навіть найвибагливіших екстремалів: їх загальна довжина становить аж 1800 метрів. В розпорядженні дорослих було все, що можна лише забажати в аквапарку: від СПА-процедур, масажів, шезлонгів, саун – до водної альпіністської стінки, баскетболу, волейболу, гойдалок… Провівши веселий день в аквапарку, ми поїхали в готель набиратися сил перед наступним днем, бо наша подорож на цьому не закінчувалася.

А наступного дня був переїзд в Польщу, в гості до ще однієї країни-сусіда України. І знову ж таки нашою метою було не милуватися архітектурними окрасами чи культурними перлинами – ми продовжували полювання на яскраві емоції. І в селі Затор неподалік від Кракова ми відкрили для себе парк атракціонів Energylandia. Завдяки величезній площі в 26 га, комплекс парку вміщує різноманітні тематичні зони: джунглі, поселення вікінгів, цирк та інші, оформлені з використанням сучасних технологій для аудіо-візуального доповнення. Тут теж очі розбігалися від величезного вибору атракціонів. Хотілося спробувати всі – і свій заряд адреналіну і позитиву ми отримали сповна!

Ця подорож була незабутньою, ми привезли багато фотографій з усміхненими обличчями друзів на згадку про щасливі моменти. І, як завжди, чекаємо з нетерпінням наступних поїздок разом!