Написати відгук - Кам’янець-Подільський

Залиште свій відгук

UA

Коментарі

Китайська мова сьогодні все більше завойовує мовний простір. Через технічний та економічний прогрес все більше людей задумуються про вивчення Китайської. Як мама, котра хоче дати своїм дітям якісні інструменти для майбутнього життя, вважаю досить важливою частиною освіти вивчення мов, зокрема Китайської. Це і загальний розвиток мислення, і філософія морально та фізично здорового життя, і певні основи для подальшої "економічної грамотності" у світі. З вчителем, Дихтяр Анною Ігорівною, на Перших Київських Курсах Іноземних Мов діти без особливих складнощів опановують таку непросту для нас, україномовних, китайську мову. Із великим задоволенням вивчають нове для них письмо, опановують вимову. Навіть уже пишуть диктанти. (smiley)

На Перших Київських курсах я вивчала 2 мови: англійську для загального розвитку та італійську для подорожей по Італії. Хочу окремо подякувати своєму викладачу італійської мови Груднєвій Ользі Ігорівні за цікаві та продуктивні уроки. Саме завдяки цим заняттям я зараз маю можливість подорожувати цією чудовою країною, насолоджуватися її неймовірною красою та вдосконалювати італійську мову на практиці. Дякую курси – ви НАЙКРАЩІ!

Моя донька навчається на Перших Київських курсах іноземних мов вже другий рік. Рівень англійської помітно піднявся. На уроки дитина ходить із задоволенням. Кожен урок стимулює вчити і розвиватися. Викладач - молодець, на заняттях викладається на всі 100%, крім підручника роздають багато додаткових матеріалів. Заняття цікаві, добре сплановані, всім студентам в групі викладач приділяє увагу. Кожного уроку студенти переглядають відео з метою покращення сприйняття мови на слух та подолання мовного бар’єру. На курси приємно ходити, всім рекомендую цю школу!

Мій син з задоволенням відвідує заняття на курсах! З легкістю та бажанням виконує домашнє завдання. Покращились оцінки в школі. Дякуємо нашій вчительці за креативний та цікавий підхід!

11 декабря 2017 г. Відчуваю, як сильно мені не вистачає кисню, як зашкалюють емоції та спантеличують люди. Вперше за довгий період часу я не можу опанувати свої почуття. Блакитне небо, пальми та перестигла агава. Знаю, що десь поруч розкішний Venice Beach, Universal Studio та Hollywood Walk of Fame . І це означає , що я у місті ангелів - Лос Анджелес. Але починалось все зовсім не так.... Моє перше знайомство з «Першими Київськими Курсами» відбулося коли мені було 8 років у 2002 році, а мама вважала, що іноземні мови - це перший крок до успіху. Я і досі пам’ятаю своє перше заняття і вже тоді зрозуміла, що хочу залишитись тут назавжди. Дружня і затишна атмосфера, легкість, невимушеність, оригінальний метод подачі матеріалу...Перші Київські Курси - це саме те місце, де можна поєднати приємне з корисним. Я із величезним задоволенням і жагою до вивчення нового в цікавого бігла на кожне заняття. А найцінніше на курсах - це Викладачі. Всі вони великі професіонали, які докладають масу зусиль для того, щоб студенти не просто вивчали мову як інструмент спілкування, але й полюбили англійську зі всіма її почуттями та емоціями. Завжди з величезною вдячністю згадую свого викладача - Ірину Олександрівну Бєлотєлову та неймовірного директора курсів - Ірину Анатоліївну Ярему. Сьогодні я живу і працюю в одному з найбільших міст США - Лос Анджелес, у сонячній Каліфорнії. І можу стовідсотково сказати, що курси стали для мене дійсно першим кроком, саме на курсах була закладена ОСНОВА! Дякую Першим Київським Курсам за білет в нове життя, за мою власну American Dream: https://www.facebook.com/photo.php?fbid=1689804901116211&set=p.1689804901116211&type=3&theater

Я задоволена, що для вивчення англійської мови обрала саме «Перші Київські курси іноземних мов». До курсів, англійську мову я знала на початковому рівні і з часом зрозуміла, що потрібно мову підучити. Навчання пройшло надзвичайно легко, цікаво і продуктивно. Цьому вдячна Ірині Анатоліївні. Хороший настрій на заняттях був завжди, доступне та зрозуміле пояснення нового матеріалу. На даний момент я планую й далі продовжувати навчання на цих курсах. Дякую Вам за все!

Людкевич М.О. Якщо Ви дійсно хочете вивчити англійську, я маю на увазі говорити і розуміти співрозмовника, переступити через бар'єр "боюся, не розумію, не можу", то Вам потрібно обов’язково піти на ці курси. Величезне спасибі нашому викладачу, за цікаві уроки, за дружню атмосферу, за віру у своїх студентів та індивідуальний підхід до кожного!!!!

Рекомендую курси друзям і знайомим. Тут багато ігор на іноземній мові, занурення в атмосферу, вивчення традицій і пісень на іноземній мові сприяє кращому запам’ятовуванню матеріалу. Також плюс, що невеликі групи.

Усім раджу вивчати італійську мову - лише тут, саме тут працює найкращий викладач! Знання мови гарантовані! Весело, та цікаво !

«Щиро вдячний за курси з підготовки до IELTS особисто Містеру Стюарту. Проте, нажаль, як на мене, ці три місяці (липень, серпень і вересень) були надто короткими!  Бажаю всім успіхів та процвітання!»

Не раджу курси. Хоч я на них не навчалася, але моя бабця казала, що викладачі неграмотні, і там немає за що платити гроші. Тетяна (28 років)

Давно мріяла вивчити італійську. І саме завдяки викладачу на курсах здійснила свою мрію. Ніколи не думала, що за такий короткий період можна заговорити іноземною мовою без проблем! З нетерпінням чекаю своєї наступної подорожі до Італії!!!

Для мене, як мами першокласника, дуже важливо, щоб до моєї дитини знайшли правильний підхід та не відбили охоту до навчання загалом. Дуже приємно, що усі мої побоювання не справдились і я дійсно побачила особливе ставлення до таких маленьких учнів. Тепер ми вчимося разом і, що головне, завжди із задоволенням. Але єдине, що не дуже задовільняє – час проведення занять.

Я дізналась про Перші Київські курси іноземних мов від своїх знайомих. Прийшовши сюди вперше, я одразу помітила, що тут не так як на інших курсах. Що одразу вирізняє – це ентузіазм з яким працюють викладачі і результат їхньої праці – очевидний. Особисто для мене кожне заняття – це задоволення від спілкування і можливість дізнатись щось нове. Абсолютно впевнено рекомендую курси усім, хто хоче здобути не лише ґрунтовні знання, а й знайти друзів.

Викладанням навчального матеріалу задоволений. Єдине, що я можу побажати, щоб так все і було, як є!

Я ходжу на курси уже протягом тривалого часу. Задоволена усім. Набагато краще ніж наймати репетитора. Усім рекомендую!

Про курси дізналася від співробітниці і вирішила спробувати. У мене були спроби вчити англійську, які не були успішними. Після першого уроку зрозуміла, що хочу і буду навчатися саме тут і ніде інше. Доброзичливість, компетентність і професіоналізм в усьому! Після декількох місяців занять ми просто виросли в своїх очах! Уроки проходять цікаво, хочеться вчитися, вчитися і вчитися!

Особисто для мене курси є найкращими у співвідношення ціна-якість. Сподіваюсь, що уже цього літа зможу скористатись отриманими знаннями так як я планую відпочинок закордоном. Так тримати і дякую вам за все!

Мені дуже подобається навчатись на курсах тому, що тут дуже весело, а також тут я знайшла багато нових друзів.

Моя донька, Перебендюк Анастасія, уже впродовж кількох років вивчає курс англійської мови на «Перших Київських курсах іноземних мов». Я, як мати, задоволена результатом, бо дійсно викладання на високому рівні. З власного досвіду, будучи за кордоном із сім’єю, ми практично вільно спілкувались у багатьох країнах Європи. Вважаю роботу таких курсів «суперовою». Думаю, що для нашого міста – це велике досягнення, і тому бажаю не спинятись на цьому. Приємно, що нас не забувають, а це говорить про те, що ви не залишаєтесь байдужими до кожного, хто у вас навчається. Щирі побажання від мене, як матері, та моєї доньки, з найкращими словами вдячності.

На Первых Киевских курсах иностранных языков есть разные уровни обучения, что дает возможность правильно оценить свои силы и развиваться дальше. Обучающая программа рассчитана не только для молодого поколения, а также и для зрелой аудитории, что немаловажно.

Додати новий коментар