Відгуки
UA

Коментарі

Наталія Кіщук На Перших Київських курсах іноземних мов дуже легко і швидко можна вивчити мову. На заняттях весело і вони швидко проходять. Викладачі доступно пояснюють матеріал.

«Дуже задоволена заняттями із носієм мови – нашим викладачем з Австралії – Стюартом Маттінсоном. Впродовж всього літа з розмовного курсу англійської мови почерпнула для себе багато цікавого та нового! Рівень занять був гідним, бо я відчула, що тепер знаю більше нових слів і мені легше спілкуватися з іншими. Окреме і особливе спасибі вчителі Стюарту. Сподіваюся ще побачити його в майбутньому».

Я дуже задоволена що навчаюся на ваших курсах. Мені подобається колектив, а саме ставлення адміністрації до студентів. На курсах я знайшла нових друзів. Дякую за ґрунтовні знання. Також велика подяка за організацію цікавих подорожей як по Україні так і по Європі. Всім хто бажає вивчати іноземну мову - рекомендую!

Вчити англійську легко та із задоволенням — ось чого я прагнула! Перші Київські курси іноземних мов саме для мене! Невеличкі групи, кваліфікований викладач, який завжди йде на зустріч, а головне — невимушене вивчення англійської мови, яке приносить задоволення! Я рекомендую «Перші Київські курси іноземних мов» для тих, хто хоче відійти від звичного, «шкільного» варіанту вивчення англійської мови! 

Це «школа», яка за короткий час дає можливість подолати мовний бар’єр. Моя донька відвідує курси із задоволенням.

Додати новий коментар