Відгуки
UA

Коментарі

Amazing, that is certainly quite a list. We probably will not get one cause a selection of their competitors provide more value. Or it could be the can improve it over period.

Нам дуже подобаються курси, а саме: організація, викладачі, атмосфера на заняттях, уважне ставлення. Дитина відвідує заняття з задоволенням, в знаннях відчувається помітний прогрес. Дякуємо!

Я ребенка вожу на курсы! Очень нравится! На каникулах меня постоянно спрашивала, когда на английский уже пойдем. Полина прекрасный преподаватель для деток! Она умеет найти к ним подход. Да и задания очень интересные.

Замечальная школа. Квалифицированые, дружелюбные проеподаватели. Подбирают «ключик» к каждому. Рекомендую!

Курсы, на мой взгляд – очень эффективные и действенные. Нисколько не напрягают, а вызывают желание знакомиться с языком, изучать его, быть с ним на «ты»)) Хожу с удовольствием и желанием, «домашку» делаю ответственно, потому что хочется. Отдельное спасибо Ксении, Татьяне и Виктории. Виктории – за то, что «вытянула» меня из домашних рутинных дел и вовремя! пригласила меня! Бла-го-да-рю!

Давно мечтала изучать немецкий, но как-то все откладываала. А тут решилась и не пожалела! Атмосфера на уроках больше похожа на живое общение. Преподаватель, не смотря на то, что мы все взрослые люди, всегда старается подготовить для нас что-то интересное (задания, тексты, видеоматериалы). Просто получаєшь удовольствие от учебы!

Мне очень нравятся занятия. Не смотря на то, что идешь туда после работы, удается как-то полностью переключиться. Время просто пролетает. Спасибо большое!

Мой Даня с большим удовольствием ходит на Школярик. Всегда делает домашнее задание и с нетерпением ждет следуещего занятия. Но самым удивительным для меня было, когда он выключил свой любимый мультик не досмотрев и начал собираться, чтобы не опоздать на занятия. Спасибо, что умеете заинтересовать ребенка!

Мне очень нравится на курсах. Видно, что преподаватели очень любят свою работу и на занятиях выкладываются на все 100%. Задания всегда интересные, а грамматика объясняется очень доступно. По этому делать домашнее задание всегда легко. Очень рекомендую всем! Первые Киевски курсы иностранных языков – лучшие, это я вам говорю.

Моя дитина вивчає англійську уже 2 роки. Ми ходили у різні клуби. Але тільки сюди Олежка йде із задоволенням і завжди захоплено розповідає, що вони вивчали на англійській. Та й мені дуже зручно, бо це близько біля дому та ще й так дешево.

Мені дуже подобається підхід до вивчення мови для маленьких дітей. Вони не перевтомлюються нудними вправами, а граються, багато співають і говорять. Часто маємо можливість побачити, що наші діти знають, бо до кожного свята вони готують пісеньки та віршики. А вдома моя дитина говорить цілими фразами, а не просто називає слова. А ще часто просить включити пісеньку з заняття.

Дуже вдячна курсам за те, що швидко та правильно підібрали мені викладача. Заняття завжди проходять цікаво, насичено, активно. Особливо хочу відзначити доброзичливість та професіоналізм викладачів. Планую й надалі займатись тут.

Я вивчаю англійську мову уже 6 місяців, задоволена усім – педагогічним складом, індивідуальним підходом до кожного студента та цікавими креативними заняттями. Відвідую курси з великим задоволенням, а найголовніше, що є відчутний прогрес у моїх знаннях. Тут круто!!!

Мой ребенок наконец-то научился читать! Очень довольны занятиями в Школярике! Спасибо за терпение и профессионализм!

Всі працівники великі МОЛОДЦІ!!! Ми дуже задоволені успіхами нашої дитини. Наснаги вам і багато учнів.

Нам порадили ваші курси друзі. І коли ми прийшли, то були приємно вражені, що навіть посеред навчального року відкриваються нові групи. Тож ми одразу змогли почати навчання нічого не пропустивши. Усі такі привітні, нам дозволили бути присутніми на занятті у дітей, щоб продемонструвати свої методи навчання. А друзі ще й знижку отримали за те, що нам порекомендували.

Моєму онуку тут дуже подобається. Спасибі за все!

Дуже вдячні колективу педагогів за уважне ставлення до менших та старших студентів. Хочемо відмітити високу професійну підготовку вчителів, індивідуальний підхід до побажань кожного студента. Ми також зацікавлені в тому, щоб зберігалося співвідношення ціни за навчання та високої якості викладання, якого притримується керівництво курсів. Дякуємо!

Додати новий коментар