Відгуки - Івано-Франківськ
UA

Коментарі

Ми дуже раді, що в нашому місті є "Перші Київські курси іноземних мов". На курси прийшли за порадами та відгуками знайомих, і задоволені, що віддали нашу дитину в цей навчальний заклад. Нас приємно вразило доброзичливе ставлення і підхід викладачів до дітей. Невелика кількість дітей в групі дозволяє за короткий проміжок часу індивідуально працювати з кожним. Дитина із задоволення ходить на заняття, тому всім рекомендуємо "Перші Київські курси іноземних мов".

Ольга Романюк Курсами задоволена! Дитина (12 років) не тільки підтягнулась у школі, але й має нових друзів. Її знання перевірили у дитячому таборі закордоном, коли мала мала змогу спілкуватися з дітьми-іноземцями, і дуже тішилась з того що може порозумітися .

Дуже вдячна курсам. Займаємось уже давно і результатами дуже задоволені, а нам є з чим порівняти. Для мене важливо, з яким натхненням дитина йде на заняття.

Я, батько Олійника Дем'яна. Моя дитина вивчає англійську мову на "Перших Київських курсах іноземних мов". Відвідування курсів мій син задоволений, а відповідно і його батьки, особливо тато. Я рекомендую іншим батькам відвідування їхніми дітьми "Перших Київських курсах іноземних мов". Вчителі курсів толерантні та професійні. Дем'ян із задоволенням їздить на курси.

Ми дуже раді, що в нашому місті є "Перші Київські курси іноземних мов". На курси прийшли за порадами та відгуками знайомих, і задоволені, що віддали нашу дитину в цей навчальний заклад. Нас приємно вразило доброзичливе ставлення і підхід викладачів до дітей. Невелика кількість дітей в групі дозволяє за короткий проміжок часу індивідуально працювати з кожним. Дитина із задоволення ходить на заняття, тому всім рекомендуємо "Перші Київські курси іноземних мов".

Дякую за Вашу роботу. На мою думку Вам все вдається. Хороші викладачі, уважні і терпеливі, приємна атмосфера, цікаво проходять заняття. Задоволена рівнем знань своєї старшої дочки, що вчиться на IV рівні, тому з впевненістю віддала меншу на І рівень. Нам подобаються "Перші Київські курси іноземних мов". Гарна атмосфера. Цікаво. Викладачі дають гарну базу знань. Заняття цікаві та змістовні. "Pierwsze kursy Kijowskie"!!!!!!!! Bardzo Was Lubimy!!!!!

"Перші Київські курси іноземних мов" нам дуже подобаються, тому що завдяки їм наша дочка набагато краще володіє початковими знаннями англійської мови і у неї зросла цікавість до цієї мови.

Я відвідую курси англійської мови лише декілька місяців, але результати вражаючі. Мені подобається методика викладання англійської мови, додаткові роз’яснення тем. Я маю бажання і далі продовжувати вивчення англійської мови. Це доступно і зрозуміло.

Підростаюче покоління української нації потребує найкращих європейських знань, оскільки майбутнє належить нашим дітям! Для того, щоб наша дочка попри навчальний процесу у школі, охопила додаткові знання з вивчення англійської мови, ми, разом із дружиною спробували різні гуртки з її викладання у всьому Івано-Франківську. Буду відвертим, нас очікували одні розчарування, не тільки у якості самого викладання, але і в організації навчального процесу. Були випадки, коли діти залишалися самі у приміщенні, а викладачі йшли додому, в зимовий період в деяких гуртках діти переохолоджувались у приміщеннях, внаслідок чого пропадав інтерес до предмету і наступний погано засвоювався, і наша дочка й далі, не мала бажання більше відвідувати курси іноземної мови. Однак на цьому ми не зупинялися, а вирішили шукати далі, і згодом все ж таки знайшли те що потрібно - Перші київські курси іноземних мов у самому центрі міста. Їх відвідування, сьогодні, не тільки подобаються нашій дитині, але і нам батькам. По-перше, з дітьми працює дуже приємний та красивий жіночий колектив, якість викладання предмету на професійному рівні, що свідчить про поглиблене засвоювання перших азів англійської мови нашою дитиною. По-друге, організація навчального процесу перебуває на постійному контролі самих вчителів, внаслідок чого в приміщеннях чистота і порядок, естетичний вигляд приміщень у дитячому жанрі, просто заманює до себе. Для нас батьків, ці курси, в дійсності є першими у належному наданні необхідних знань нашій дитині!!!

«Вітання усім, хто буде читати коментарі і побажання! Відверто вдячний за можливість відвідувати курси з підготовки до академічного IELTS на базі «Перших Київських курсів іноземних мов» у Тернополі. Курси, які я відвідував, були доволі прогресивні, пізнавальні і цікаві. Окремо вдячний Стюарту та Інні Ярославівні за вдалу організацію і комунікативність. З найкращими побажаннями на майбутнє!»

Дуже хороші курси, з кожним новим уроком вони подобаються мені все більше і більше. Для мене вони стали чудовим способом відволіктися від роботи і у невимушеній формі отримати бажані знання, та познайомитися з новими та цікавими людьми, з якими части часто влаштовуємо вечори англійської мови, де спілкуємось виключно англійською.

Відвідуємо центр дошкільної підготовки «Школярик», що функціонує на базі Перших Київських курсів іноземних мов. Ходимо вже два роки. Дочці дуже подобається. Заняття дуже цікаві. Групи невеличкі і вихователь встигає кожній дитині приділити багато часу. Підчас заняття діти виконують різноманітні

Відходив два семестри на курси по вивченню польської мови. Влітку поїхав до Польщі на роботу. Вони мені реально помогли в спілкуванні та пошуках роботи. На Курсах я дістав досвід спілкування, плюс запас слів. Після повернення з заробітків я продовжив навчання, бо побачив, що без знання мов буде важко знайти престижну роботу в країнах євро союзу до якого ми прагнемо. Щоб відчувати себе комфортно за кордоном – треба вчити мови.

Внучка Моя внучка відвідує курси з чотирьох років. Записалися на курси з цікавості, але вже за короткий час зрозуміли, що внучці дуже подобаються заняття, які проходять в ігровій формі, тим самим не набридають дитині, та є ненав’язливими. Зараз ми навчаємось в четвертому класі, у школі з поглибленим вивченням англійської мови. В шкільній програмі дитина легко орієнтується, оскільки основний матеріал проходить на курсах, отже проблем жодних не має. Він вже вільно розмовляє! Велике дякую викладачу Ользі Петрівні. Молодшому сину 4 роки, обов’язково запишемось на курси також, оскільки підготовка дуже добра. Рекомендуємо всім.

Київські курси відвідую з вересня, порадила знайома , яка сама вивчила тут німецьку, і зараз має класну роботу завдяки хорошому рівню німецької. Я пішов щоб відновити свою англійську, яку трохи призабув, оскільки вчив 10 років тому в 11 школі (з поглибленим вивченням англійської мови). На заняттях отримую багато позитиву, викладач підбирає креативні завдання, заняття завжди різноманітні. Працюємо в парах, співаємо, іноді навіть граємо в ігри. Не завжди виходить відвідати заняття, оскільки затримуюсь на роботі, але викладач завжди телефонує, скидає завдання електронною поштою, тому у цьому є свій плюс. В принципі все влаштовує, єдине хотілось би щоб шкільні аудиторії були трохи кращими.

Дуже хороші курси. Ходжу третій семестр, англійську почав вивчати з нуля, а тепер вже вільно розмовляю. По десятибальній шкалі оцінювання я би поставив, не задумуючись, 10.

Дуже гарні курси! В першу чергу хочу похвалити викладача пані Ірину- завжди приносила багато цікавого матеріалу на занятя , все пояснювала, а коли треба то і розжовувала до найдрібніших деталей. Взагалі мені дуже подобається атмосфера на уроках- здається всі дорослі, і більшість приходить відразу з роботи, а вчитель нас як малих дітей бавить, і пісні співає, і ігри грає. Все легко і без надриву! За рік почуваюсь значно впевненіше у розмові з іноземцями, так як часто їжджу закордон. Дякую!

Додати новий коментар