Відгуки
UA

Коментарі

На цих курсах мені сподобався метод викладання, цікаві уроки, щоразу нові способи вивчення слів. У групі були цікаві люди з якими 1,5 години проходили непомітно. Також почав більше і краще говорити по польськи, оскільки увага концентрувалась саме на цьому. Крім того, спасибі за це викладачу!

Курси просто супер! Дуже все організовано і цікаво, на кожному уроці були цікаві ігри, і тим самим набагато простіше запам’ятовувались слова. Було дуже весело, не помічала як проходить час. Особливо хочу подякувати Оксані))) вона супер викладач всі слова, правила розкладала по полицям і все було зрозуміло! Дуже приємний і класний колектив! Рекомендую!)))

Висловлюємо нашу велику подяку нашому викладачеві англійської мови Світлані за велике вкладення у розвиток моєї дитини. Я дуже задоволена навчанням і ставленням до дітей. З повагою, мама Оксана.

Після школи мій рівень англійської був низький, записавшись на ці курси я значно підвищив свій рівень до рівня вільного спілкування! Тепер я можу вільного спілкуватись в інших країнах англійською мовою, тому рекомендую усім записуватись до школи! Зокрема вдячний своєму викладачу Лілії за її наполегливість!

Дуже гарно працюють викладачі! На уроках реально цікаво. Матеріал засвоюється швидко, коли ми працюємо в групі. Дякую за знання.

Найкращі курси іноземних мов в Коломиї, викладачі компетентні, а заняття завжди цікаві та пізнавальні. Всім раджу.

Моя дитина, Анічка, 9років , займається на Перших Київських курсах іноземних мов - Коломия вже більше року. У дитини велике захоплення англійською мовою. Вивчає її залюбки. А коли ми подорожуємо — кращого перекладача, ніж наша донька не знайдеш!!!! Дякуємо за вашу працю!

Після школи мій рівень англійської був низький, записавшись на ці курси я значно підвищив свій рівень до рівня вільного спілкування! Тепер я можу вільного спілкуватись в інших країнах англійською мовою, тому рекомендую усім записуватись до Перших Київських, бо вони дійсно ПЕРШІ

Всім привіт. На відміну від інших курсів, ці курси мають ряд переваг : невеликі групи, відмінні викладачі, які приділяють багато уваги учням, мають відчуття юмору, відмінне викладання матеріалів. Моя внучка ходить з великим задоволенням і вже є певні результати.

Проходила розмовний інтенсив, залишилась задоволеною. За допомогою цього курсу подолала мовний бар'єр і почала вільно спілкуватись англійською мовою. Уроки проходять цікаво та креативно. Всім рекомендую)))

Наталія Кіщук На Перших Київських курсах іноземних мов дуже легко і швидко можна вивчити мову. На заняттях весело і вони швидко проходять. Викладачі доступно пояснюють матеріал.

«Дуже задоволена заняттями із носієм мови – нашим викладачем з Австралії – Стюартом Маттінсоном. Впродовж всього літа з розмовного курсу англійської мови почерпнула для себе багато цікавого та нового! Рівень занять був гідним, бо я відчула, що тепер знаю більше нових слів і мені легше спілкуватися з іншими. Окреме і особливе спасибі вчителі Стюарту. Сподіваюся ще побачити його в майбутньому».

Я дуже задоволена що навчаюся на ваших курсах. Мені подобається колектив, а саме ставлення адміністрації до студентів. На курсах я знайшла нових друзів. Дякую за ґрунтовні знання. Також велика подяка за організацію цікавих подорожей як по Україні так і по Європі. Всім хто бажає вивчати іноземну мову - рекомендую!

Вчити англійську легко та із задоволенням — ось чого я прагнула! Перші Київські курси іноземних мов саме для мене! Невеличкі групи, кваліфікований викладач, який завжди йде на зустріч, а головне — невимушене вивчення англійської мови, яке приносить задоволення! Я рекомендую «Перші Київські курси іноземних мов» для тих, хто хоче відійти від звичного, «шкільного» варіанту вивчення англійської мови! 

Це «школа», яка за короткий час дає можливість подолати мовний бар’єр. Моя донька відвідує курси із задоволенням.

Додати новий коментар