Написати відгук - Чернівці
UA

Коментарі

Ми вивчаємо англійську мову на Київських курсах іноземних мов вже 4 місяці. Вибрали навчання саме на цих курсах, тому що підійшов гнучкий графік та можливість навчання в міні – групі разом із дітьми. Я навчаюсь разом зі своїми доньками – 12 та 14 років, наша мета вивчити англійську мову для виїзду за кордон. Раніше англійську мову не вивчали і зараз дуже задоволені результатами які отримали за такий короткий період часу. Ми рекомендуємо всім батькам з дітьми саме Перші Київські курси іноземних мов, тому що тут дуже кваліфіковані викладачі, і до кожного слухача є індивідуальний підхід.

Індивідуальний підхід викладача дозволив мені швидко вивчити польську розмовну мову, у дуже стислі терміни перед від'їздом до Польщі. Завдяки цим курсам польської мови, після переїзду у Польщу, я не відчував жодних труднощів в розмові з поляками. Вони справді знають свою справу і вміють передати ці знання. З радістю та подякою рекомендую їх усім.

Хочу сказати величезне спасибі курсам які шукають до кожного індивідуальний підхід. Я вивчала англійську мову і мені дуже сподобалось те, що я не просто вчила граматику, а ще й читала книги , дивилась фільми, слухала музику. Це все в комплексі дало свій результат. Тому я дуже задоволена тим, що я вивчала мову саме з Київськими курсами і рекомендую їх усім!)

Привітні адміністратори. Вчителі з досвідом і бажанням навчити. Є можливість займатися індивідуально. Також, при згоді всіх членів групи, можна взяти додаткові заняття (тобто більше ніж 3 в тиждень) при умові що будуть вільні кабінети і вчителі.

Я дуже задоволена уроками! Викладач професіонал своєї справи. Заняття були для мене дуже цікавими та пізнавальними. Для мене приємним був той факт, що викладач завжди давав мені вибір опрацьовувати ті книги, які були цікавими саме для мене. Сподобався також виклад граматики, все пояснено доступно і зрозуміло. Та головною перевагою для мене було те, що на протязі цілого заняття спілкувались ми виключно англійською мовою. Як результат, тепер у мене немає жодних проблем у спілкуванні. А ще приємно здивувало мене, що викладач щиро радіє успіхам учня і завжди готовий підтримати. Це надає стимулу для підкорення нових вершин! Щиро Вам дякую!

Я вивчала польську мову задля навчання в Польщі. Дуже задоволена результатом занять, адже я практикувала не лише граматику, а й говоріння і завдяки цьому тепер можу вільно спілкуватись польською. Домашні завдання були найкращими з усіх, окрім написання творів чи вправ на різні теми я мала змогу дивитися фільми чи слухати аудіо книги польською мовою, що теж дуже допомагає при вивченні іноземної мови. Невід’ємною складовою занять була атмосфера. Тому я усім рекомендую вивчати польську мову разом з Київськими курсами.

Успішно закінчила курс англійської мови та вирішила піти на наступний рівень. Системою навчання та викладачем повністю задоволена. Хочу лише додати, що успіх у вивченні іноземної мови більш ніж на половину залежить від самого студента, адже занять з викладачем недостатньо, потрібно додатково займатися самостійно!!!

Мне очень понравились курсы! Отличная подготовка к IELTS! Для меня лично - эти курсы были возможностью "разомкнуть язык" и разговориться наконец)))) С удовольствием буду рекомендовать и курсы, и преподавателя.

Я дуже довго обирала школу, перед тим як почати навчання, і жодного разу не пошкодувала. Найперше, що не може не радувати - це ціни і можливість оплати не відразу, а щомісячно. Це дуже зручно. По-друге - це якість навчання, все доступно і зрозуміло. У групі невимушена атмосфера і просто чудові викладачі. А третій величезний плюс - це зручне розташування. Рекомендую!

Курсы отличные , в группе 7 человек , внимание уделяется каждому студенту , в добавок есть Speaking Club ,бесплатный который ведётся носителем языка , уроки проходят очень интересно, цена за курсы низкая, учитывая качество преподавания, расположение) что касается атмосферы , всегда встречают с улыбкой, помнят имя каждого студента)очень тепло и уютно , чувствуешь себя в домашней атмосфере )очень рекомендую

С огромной уверенностью советую эти курсы. Хорошие учебники, занятия проходят с разными играми, нравится то, что преподаватели не ограничиваются Work book, а присылают больше заданий, это свидетельствует о том, что они хотят научить чему-то. Для студентов скидка на оплату обучения, бесплатные speaking club + всегда приветливая и рада помочь администрация)))

На курсах подобається все!!! Рекомендую всім! невеликі групи до 8 чоловік, довгий час у нас було 6 студентів, дружелюбна атмосфера, хороші викладачі

Грамотні та приємні викладачі, комплексний підхід до вивчення мови, доступне та якісне навчання, маленькі групки - це ті переваги, за які я рекомендую всім Київські курси! Займаюся півтора місяці, дуже задоволена. Крім високого рівня підготовки викладачів, хочу підкреслити дружню атмосферу всього колективу, зручне розташування офісу та привабливу ціну на навчання.

Займаюсь недовго, але враження тільки позитивні! Атмосфера, місце розташування та викладачі - все супер)))

За допомогою занять у цій школі я нарешті почав спілкуватись англійською. Цікавий та інформативний speaking club. Дуже кваліфіковані та ввічливі викладачі. Рекомендую!!!

Хороші курси. Викладачі та менеджери дуже професійні і завжди на боці студента. Лекції цікаві і дуже пізнавальні. Я рекомендую усім!

када будут в днепре

«Вважаю за честь, коли носій мови допомагає у підготовці до IELTS. Дякую адміністрації «Перших Київських курсів», що влаштували таку унікальну нагоду! Відразу набуваєш впевненості у собі, коли іноземець тебе розуміє, а ти – чуєш його вимову та живе мовлення. На мою думку, немає кращих методів вивчення іноземної мови, ніж практика розмови із носіями цієї мови. Він показує учням багатство синонімів іноземної мови; дає можливість розвивати свої думки та пояснювати конкретні незрозумілі слова чи вирази іншими відомими словами на іноземній мові, так як немає можливості перепитати на рідній мові; дає можливість сприймати на слух та навчитись правильно вимовляти слова англійською. Звичайно, заняття із носієм мови дають можливість більше дізнатись про культуру та життя людей за кордоном. Ми дуже вдячні Вам за організацію навчання із Натаном!!!»

«Я обирала цей курс із кількох можливих. І зовсім не шкодую, що зупинилася саме на Ваших курсах! Мені дуже пощастило з одногрупниками і, само собою, з викладачем. Атмосфера була позитивна, знання і вміння отримано, а тепер головне їх підтвердити на тестуванні з IELTS!»

Давно збиралася зайнятися вивченням англійської мови, бо в школі вивчала німецьку, а в теперішній час новітніх технологій без знання англійської дуже важко. Про «Перші Київські курси іноземних мов» дізналася від подруги, потім детальніше ознайомилася з контактною інформацією на сайті і вирішила спробувати. Після першого заняття зрозуміла, що хочу і буду вчитися саме тут. Мені пощастило навчатися у Юлії Василівни. Вона наше сонечко, завжди усміхнена, життєрадісна і готова прийти на допомогу кожному із нас. І все це є у поєднанні із компетентністю і професіоналізмом – у всьому! Викладач вміло поєднує вивчення граматики з письмовими завданнями, тестами і розмовними темами. Після декількох місяців занять ми просто виросли в своїх очах! Уроки проходять цікаво, хочеться вчитися і спілкуватися! Якщо ви хочете стати «громадянами світу», то вам – сюди!

Привіт! Вивчаю вже рік англійську мову з "Першими Київськими курсами іноземних мов" і можу сказати що досягла досить високого рівня, хоча почала з алфавіту. Класна методика викладання (аудіо, відео та ін.) і тому, легко сприймається в будь-якому віці, та й на парах не засумуєш!!! Окрема подяка Ользі Василівні за її цікаві та доступні заняття!!!

Мета оволодіти англійською мовою; перше заняття, на якому не можу зв'язати і двох слів; все наростаюча зацікавленість в отриманні знань; відчутний прогрес; почуття захоплення тим, що вже вільно сприймаю будь-яку інформацію англійською; цікаве спілкування; викладачі - дійсно професіонали своєї справи; одногрупники, які стали мені справжніми друзями; бажання піти на заняття завжди перемагає бажання відпочити чи погуляти; навчання, яке приносить задоволення. Це - короткий опис мого 1,5-річного досвіду навчання на "Перших Київських курсах іноземних мов" :)

Ми з чоловіком дуже любимо подорожувати, але так склалось що ми володіємо лише французькою мовою))) і нам було дуже соромно що ми не знали англійської, якою користується вся Європа. Тоді ми вирішили записатися на “Перші Київські курси”, англійська мова, інтенсив і не прогадали. Нам дуже сподобалась програма, дуже цікава, доступна, інтерактивна, манера викладання, самі викладачі дуже привітні, чуйні і що найважливіше - з великим багажем знань. Групи невеликі (нас було 5), так що всі встигають попрацювати над вимовою. Група у нас весела була, ми й досі дружимо і спілкуємось, звичайно ж на англійській))) Атмосфера була дуже позитивною, невимушеною, ми завжди з нетерпінням чекали наступних занять. Тепер ми можемо в будь-яку країну поїхати, адже знайдемо спільну мову))) Після того як отримали сертифікат, одразу записались на наступний рівень))

Почав навчання на курсах з рівня intermediate. На той момент важко вдавалося говоріння через малий запас лексики та прогалини в граматиці. Під час навчання на курсах помітив значне покращення. Літом, коли був у Болгарії, мав змогу спілкуватися з британцями практично без мовного бар`єру. На сьогоднішній день можу читати технічну літературу англійською мовою, не перекладаючи, а сприймаючи інформацію вільно. При влаштуванні на роботу успішно пройшов співбесіду англійською мовою. Подобається те, що на курсах багато уваги приділяють говорінню, а не сухому вивченню лексики та граматики.

Я дуже рада що в нашому місті є "Перші київські курси іноземних мов" і щиро вдячна викладачам за їхній професіоналізм та чуйне відношення до дітей. Бажаю Вам витримки, процвітання, миру та здоров'я!!!

Відвідую Перші Київські курси іноземних мов вже півроку, напрям англійська мова. Розпочинала навчання з другого рівня. Від процесу навчання отримую виключно позитивні емоції. Дружня атмосфера та вдало організований навчальний процес забезпечують легкість сприйняття інформації та відчутний результат. Заняття проходять насичено та креативно, достатньо уваги приділяється як граматиці, так і розмовній мові, що надзвичайно подобається. Необхідно також відзначити високий професіоналізм та компетентність викладацького колективу. Із великим задоволенням приділяю 4,5 години на тиждень для вивчення англійської мови та отримую задоволення від даного процесу. Тому всім рекомендую « Перші Київські курси».

Курси іноземних мов-це завжди щось корисне та нове. Саморозвиток, вдосконалення та практика – те, що потрібно в моїй ситуації. Я – учениця 10 класу у спеціалізованій школі з англійським профілем. Не дивлячись на це, ще рік-другий тому я не розуміла 70% з того, що мені говорять викладачі з англійської. Вирішила знайти щось додаткове. Була на тестових заняттях у двох закладах, але все дуже рутинно, сухо та нецікаво. Прийшовши на Перші Київські курси іноземних мов, відразу зацікавилася заняттям. Цікаві методики, креативні викладачі, сучасні підручники з різноманітним новим матеріалом!!! Мені подобається та я не хочу залишати навчання. Зараз я маю рівень intermediate та не збираюся зупинятися. Мені НЕ набридло за півтора року, хоча мені це не властиво. Будь-яка іноземна мова знадобиться і я вже не раз в цьому переконался!

На курси прийшли за численними порадами та відгуками знайомих і не жалкуємо, що віддали наших малюків саме в цей навчальний заклад. Нас приємно вразило доброзичливе ставлення і підхід викладачів до дітей, чим і заохочують малюків до навчання, цікава подача матеріалу у ігровій формі для молодших груп, а також гарний результат за короткий проміжок часу. Особливо хочемо відмітити оптимальне співвідношення ціни та якості на курсах. Невелика кількість дітей у групах(6-7 чол.) дозволяє за короткий проміжок часу індивідуально працювати з кожним. Ілюстративний та роздатковий матеріал завжди відповідають віковим категоріям. Бажаємо натхнення, терпіння, здоров’я і творчих злетів викладачам “ Перших Киіївських курсів”.

Особисто я отримав багато користі та велике задоволення від курсу німецької мови. Особливо сподобався зміст кожного уроку, в якому поєднувались граматика, розмова у вигляді діалогів та ситуаційних задач, слухання та читання. Окремо хочу відмітити професіоналізм викладача та дружню атмосферу у колективі!

З певного часу я полюбив англійську мову. На всіх заняттях, на яких я побував, я навчився багато чому. Завдяки їм я став активнішим на уроках з англійської мови в школі знаю тепер значно більше слів, що дає мені можливість дивитися англомовні телепередачі!!! На кожному занятті ми робимо щось нове, отримуємо подарунки, граємо в ігри та багато чого цікавого. Я люблю Перші Київські курси !!!!

Хочу поділитися з вами своїми враженнями від навчання на «Перших Київських курсах іноземних мов». Чому я саме надала перевагу Київським курсам??? Рекомендували друзі, знайомі, які проходили навчання тут, мої сумніви розвіяли більшість цих позитивних відгуків. Моя перша зустріч з викладачами і представниками філії, де мені надали компетентну і вичерпну відповідь на всі мої запитання, не залишили мені абсолютних сумнівів. І ось уже, не так давно я навчаюся проте можу сказати впевнено, що заняття у нас проходять в приємній, комфортній і дружній обстановці, де я можу вільно висловлюватися і де відсутня негативна критика.

Я вивчала німецьку мову на Перших Київських курсах іноземних мов" м. Чернівці. Із великим задоволенням хочу подякувати викладачу Аліні Василівні за фахове, зрозуміле і доступне пояснення матеріалу. Програма за якою ми навчалися є доволі цікавою і доступною. Сподобалося те, що після навчання, залишилися лише гарні спогади, приємні емоції і відповідні знання.

Киевские курсы иностранных языков это уютная атмосфера, правильно подобранный профессионально обученный педагогический коллектив, и удивительная методика обучения доступна даже самым не обучаемым ученикам разного возраста. Знания приобретенные на курсах быстро усваиваются, приобретается определенный словарный запас. Общаясь с англоязычным собеседником очень радует, что есть возможность высказаться и понять говорящего. Спасибо курсы за полученные знания.

Додати новий коментар