Відгуки – Чернівці

Андрій Масікевич (12.12.2018)

Навчання мені сподобалось, викладачі професійні і молоді із свіжими поглядами на методику викладання. Нас поділили на групи згідно рівня знань, провівши попередньо тестування, тому кожен міг вивчати нове, а не проходити все від початку. Для мене було дуже дієвим те, що ми на заняттях спілкувались виключно англійською. Дякую ВАМ.

мама Семенко Давида (11.12.2018)

Дитині 5 років і 8 місяців. На перших заняттях син навряд чи розумів, що з ним розмовляють англійською, але сподобалось, бо пропонували яскраві та цікаві іграшки, навколо було багато дітей його віку. Деякі зі своїх перших слів син спочатку вимовляв англійською – sun, moon, car.

мама Козак Андріани (10.12.2018)

Дуже задоволена англійською школою. Моя дитина відвідує Київські курси вже 4 місяці. За цей час ми навчилася читати, говорити і співати англійською. Кожен урок проходить дуже цікаво в ігровій формі. Дитина не помічає, як минає час. Всім раджу приходити. Ви будете задоволені.

Паскар Руслана (10.10.2018)

Велике дякую за захопливе вивчення англійської мови. Особлива подяка нашій викладачці Марії Миколаївні. Завдяки їй кожне заняття проходить цікаво і яскраво. На даний час я дуже задоволена отриманими знаннями і після закінчення курсу планую перейти на вищий рівень і продовжити вивчення англійської мови.

Додати відгук