Відгуки – Чернівці

Руссу Еліна (04.04.2019)

Дуже гарні курси,чудові люди , викладач дуже досвідчений. Мені подобається сама методика навчання, ми багато розмовляємо – якраз те, що мені потрібно і подобається те, що в групі в принципі не дуже багато чоловік і наш викладач приділяє увагу кожному.

Терлецька Любов (01.04.2019)

Київські курси – це ідеальне місце не тільки для навчання, а й для відпочинку та нових знайомств. Атмосфера просто бомба) завжди виходила із занять з посмішкою та чудовим настроєм! Методика – реально ефективна і класна:)

Станчу Олена (01.04.2019)

Після тестування записалась на курси. Мені дуже подобається викладач! Її методика, як вона подає матеріал, як вона з нами спілкується. Навчаюсь в задоволення, дякую.

Биндю Лоредана (22.03.2019)

Завершила курс. Я вдячна викладачу за індивідуальний підхід до кожного. Це не тільки хороший викладач,але і чудова людина,яка професійно сприймала всі наші недоліки з мовою і посмішкою сприймала жарти. Подача інформації доступна і цікава. Тут заохотять вивчити англійську і дійсно покажуть,як це подати так,щоб все було зрозуміло. Скажу чесно,я заохочення англійську вчити не мала,але сюди я йшла з задоволенням і очікуванням кожної наступної теми дізнатися щось нове.

Додати відгук