Новини
ЧЕРНІВЦІ, 17 жовтня 2017 року.
Креативні уроки - щасливі учні.
Запрошуємо всіх бажаючих
на відкриття Нового офісу
31 березня -1квітня
викладачі курсів взяли участь
у 22й щорічній конференції IATЕFL

Дитячий табір Diamond Dream Camp запрошує всіх учнів віком від 8 до 14 років провести незабутні англомовні канікули в затишному куточку Карпат. Наша оновлена сучасна програма розваг забезпечить дітям активний відпочинок, творчий та фізичний розвиток і, звичайно ж, нові неповторні враження. З нами збудуться всі дитячі мрії!

Докладніше - Дитячий табір Diamond Dream Camp

Запишіть дитину (6 - 11 років)
на курси з 14 по 28 лютого
та отримайте знижку 20%
на весь семестр навчання.

Вже роками, за звичною традицією зустрічаємося двічі на рік з нашими колегами із усіх філій Перших Київських курсів іноземних мов: Кам`янець-Подільський, Івано-Франківськ, Київ, Львів, Харків, Хмельницький, Тернопіль  та власне Чернівці – раді бачитися щоразу з усіма. Нам бракує цих зустрічей за увесь навчальний рік! Цього разу місце зустрічі – прекрасне містечко Кам`янець-Подільський. Мали нагоду перебувати аж 2 дні. Програма була насиченою і дуже цікавою.

РОЗМОВНІ КЛУБИ у Чернівцях охоче відвідують і підлітки, і дорослі. Це нове безкоштовне заняття у Чернівцях з перших днів 

користується неабиякою популярністю. Ось невеличкий звіт про те, як проходять такі важливі та цікаві заходи.У суботу, 26 березня, у Чернівцях пройшло успішне засідання 

SPEAKING CLUB for TEENS, де учні підліткових груп змогли на практиці примінити отримані на заняттях знання. Змістовне відео, 

Вітаємо!

Раді повідомити вам, що ми проводимо новий набір студентів для вивчення іноземних мов! 

Набір триває до 08.03.2016 року!

Приходьте, та розширте свої кордони!

Підтвердженням якості послуг, які надають Перші Київські курси іноземних мов, було присвоєння 12 січня 2016 року Товарного знаку товарів і послуг, що підкріплено відповідним свідоцтвом (№ 207930). Перші Київські курси іноземних мов чи не єдине підприємство на теренах України, яке підтвердило своїм товарним знаком якість послуг, що надаються.

Вітаємо усіх працівників Перших Київських курсів іноземних мов з достойною оцінкою нашої праці.

Новий рік – одне з найдавніших і найпопулярніших  свят. Це, мабуть, єдина подія, яку протягом століть щорічно відзначають у всіх країнах і на всіх континентах, яку знають, люблять і яку з нетерпінням чекають люди.

Новий рік – найулюбленіше свято. Напередодні  завжди охоплює дивне відчуття, наче має статися щось радісне та чарівне. Усюди святкова атмосфера, усі готуються до свята – вибирають красиві ялинки, купують різні фрукти, солодощі, готують подарунки для близьких.

 

 

 

 

 

 

 

 

Підписатися на Новини