Досвід роботи
UA

В Чернівцях "Перші Київські курси іноземних мов" почали свою роботу в вересні 2000 року. За 15 років роботи понад дев’ятсот студентів успішно закінчили повний курс навчання.

 Завдяки злагодженій роботі команди професійних, креативних та кваліфікованих викладачів, використання найсучасніших технологій, вміло підібраних методик викладання, індивідуальному підходу до кожного студента ми досягли успіхів у вивченні іноземних мов та щоденно працюємо над удосконаленням викладання для задоволення потреб наших клієнтів.

На курсах можна успішно навчатися у групі або індивідуально. Заняття відбуваються у зручний для студентів час. Під час їх проведення обов’язково враховується професійна специфіка та індивідуальні побажання. Навчаємо дорослих, підлітків і дітей віком від 3 років. Для кожної вікової категорії існують окремі програми та методики викладання.

Безперервно аналізуючи свою працю, ми активно та швидко намагаємося вносити корективи в навчальний процес для його покращення. Надзвичайно важливою для нас є динаміка росту в усіх аспектах від навчально-викладацького до організаційного.

Викладачі курсів – молоді та прогресивні; постійно удосконалюють свої вміння та навички, активно беруть участь в он-лайн семінарах та тренінгах з педагогіки та методики викладання: «Школа молодого вчителя», авторські семінари Ш. Амонашвілі, “Summer School” від Британської ради, регіональні семінари «Перших Київських курсів іноземних мов».
Ми працюємо за міжнародними та загальноєвропейськими стандартами викладання, враховуємо сучасні умови, тенденції та потреби.

 

Вивчайте іноземні мови з нами – зробіть крок до успіху!