Чернівці

6 причин, щоб обрати саме нас

Що являють собою Перші Київські курси іноземних мов?

Перші Київські курси іноземних мов є однією з найстаріших мовних шкіл в Україні. Вони були засновані ще в 1929 році на базі Київського інституту іноземних мов
Наші методики допоможуть Вам досягти Вашої мети в опануванні мовою шляхом
В процесі викладання іноземних мов викладачі курсів користуються загальновизнаними методиками Кембріджського та Оксфордського університетів

Останні новини

Запрошуємо всіх бажаючих
на відкриття Нового офісу
31 березня -1квітня
викладачі курсів взяли участь
у 22й щорічній конференції IATЕFL

Дитячий табір Diamond Dream Camp запрошує всіх учнів віком від 8 до 14 років провести незабутні англомовні канікули в затишному куточку Карпат.

Статті

Ви хочете вивчити іноземну мову
і щоразу Вас щось зупиняє
І знову у пошуках нових незабутніх вражень
Перші Київські Курси Іноземних Мов
вирушили в подорож
Кузьменко Тетяна Валеріївна
Викладач англійської мови
ПП «Перші Київські курси іноземних мов. Харків»
​Всі ми прекрасно знаємо наскільки важко змусити дитину щось зробити
UA

Курси іноземних мов в Чернівцях

Сучасні ефективні курси іноземних мов

Досягнення успіху сьогодні нерозривно пов’язане зі знанням мов. Для досконалого вивчення потрібне системне викладання та тренінги. Все це можуть дати лише спеціальні курси іноземних мов (Чернівці) з професійними викладачами. Наш навчальний центр забезпечує високу якість навчання завдяки впровадженню сучасних, перевірених, максимально ефективних методів викладання. Заняття проходять з використанням інтерактивних засобів та різноманітних посібників, що сприяє легкому та швидкому засвоєнню нової інформації.

Найпопулярнішим є вивчення англійської мови (Чернівці), бо з усіх світових мов вона найпоширеніша. Вплив англомовних країн на економіку та культуру важко переоцінити, і зараз, коли Україна приєднується до світової економічної системи, багато людей мріють досягти успіху, працюючи або навчаючись за кордоном.

Інтенсивні курси підготують до міжнародних екзаменів та еміграції

На побутовому рівні англійська мова (Чернівці) потрібна, аби отримати освіту, гарну роботу, товаришувати з іноземцями, розбиратися в імпортних товарах. Для таких цілей достатньо базового курсу. Але люди, які планують життя за кордоном, мають здати TOEFL чи IELTS. Для цього потрібні досконалі знання, які можна отримати на спеціальному поглибленому курсі у нашому навчальному центрі.

Окрім англійської, ми пропонуємо курси італійської мови (Чернівці) та інших найпоширеніших мов. Культурне розмаїття народів дарує нескінченні можливості для саморозвитку, не кажучи про ділові можливості. Будь-який закордонний партнер по бізнесу буде ставитися до Вас набагато краще, якщо Ви продемонструєте свої знання про його країну.

Німецька, польська, французька, румунська мова (Чернівці) та інші відкривають двері нових можливостей. Приходьте до нас та отримуйте глибокі знання від професійних викладачів.